otevřít menu
Státy a oblasti
 • Česká Republika
  550
 • Slovensko
  191
 • Polsko
  2
 • Rakousko
  8
 • Maďarsko
  51
 • Slovinsko
  36
 • Chorvatsko
  6
 • Itálie
  2
 • Černá Hora
  0
 • Něměcko
  0
Dovolená pod vrcholem Kriváň, místo, kde nejlépe vypnete.

Dovolená pod vrcholem Kriváň, místo, kde nejlépe vypnete.

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské na hranici Vysokých a Západních Tater. Nachází se v tichém prostředí Tatranského národního parku pod majestátným štítem Kriváně v těsné blízkosti lyžařského vleku a vyhledávaných cyklostezek v Tiché a Koprové dolině. Je ideálním výchozím bodem k turistickým procházkám a výletům po Vysokých Tatrách a Liptově.

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské

Aqua Paradise – největší wellness ráj Tater

Váš pobyt v hotelu Pieris se ponese ve znamení relaxace. Těšte se na blahodárný odpočinek ve wellness. Váš hotel je od Grand hotelu Permon vzdálený 1 200 m (asi 10 min. pěšky). Vodní ráj s největším wellness komplexem v Tatrách (rozloha 1620 m² a více než 30 atrakcí) tak budete mít opravdu na dosah.
A povznášející relaxaci se štíty hor zrcadlícími se ve vodních plochách si budete užívat celý den. V balíčku máte vždy tolik vstupů, kolik dní tu strávíte. V rámci nich navíc můžete z wellness centra jednou na hodinu odejít, třeba na večeři.

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské

Děti si tady přijdou na své také.  Kromě neomezeně přístupného dětského koutku na ně v hotelu Permon čeká Kid's Paradise s dětským bazénem, který nabízí atrakcei (perlička, „baby“ skluzavka, skluzavka Kobra, skluzavka Medvěd), dětský vodotrysk, relaxační místnost Jahůdka, perličkové koupele Jahodové perličky. A vy určitě nevynechejte Saunový ráj.

A aby toho nebylo málo, kromě celodenních vstupů do wellness v hotelu Permon máte po celou dobu neomezený vstup do wellness ve svém hotelu Pieris, kde je relaxační bazén, vířivka a sauny.

Bydlení jako v bavlnce se snídaní nebo bohatou polopenzí

Bydlet budete v pěkném dvoulůžkovém pokoji nebo v apartmánu Suite Standard či Superior – záleží na zvoleném pobytu. Všechny pokoje jsou moderní, mají kvalitní nábytek a vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské

Francouzská okna a balkon mají pokoje a menší apartmány typu Superior, na jejich dostupnost se zeptejte při rezervaci termínu, stejně jako na dostupnost pokojů Suite „Mini“ Standard.

Podle vybraného balíčku vás v hotelu pohostí bufetovou snídaní nebo rovnou polopenzí. Těšit se můžete na výbornou kuchyni a čerstvé lokální suroviny. Ve stylovém lobby baru s posezením u krbu nebo na slunné terase vám určitě zachutná šálek lahodné kávy nebo  sklenka kvalitního vína.

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské

Pohádková dovolená s relaxem po celý rok

Výhodná poloha na hranici Vysokých a Západních Tater je vhodné pro rodiny s dětmi i pro páry. Kromě lenošení ve wellness můžete vyrazit třeba na túru nebo na kolo. U horského hotelu Permon si nově můžete bicykly zapůjčit, na výběr jsou horská kola i elektrokola. Cyklotrasou se dostanete třeba na Štrbské pleso (32 km tam i zpět) a k vyjížďce můžete připojit i výšlap na Popradské pleso (+ 6 km).

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské

Tip na výlet! Kmeťov vodopád

Kmeťův vodopád padá z Nefcerské do Kôprové doliny již v lesním prostředí. Vytváří ho Nefcerský potok. Je vysoký přibližně 80 m a je nejvyšším vodopádem ve Vysokých Tatrách. Nese jméno po známém slovenském národovci, botanikovi a spoluzakladateli Slovenského národního muzea v Martině Andreji Kmeťovi (1841-1908).

Hotel Pieris je umístěn v malebné horské osadě Podbanské